Yozgat Bozok Üniversitesi

DUYURULAR

2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÜCRETSİZ YEMEK BURSU ALMAYA HAK KAZANAN ÖĞRENCİ LİSTESİ

ÜCRETSİZ YEMEK BURSU ALMAYA HAK KAZANAN ADAYLARIN LİSTESİ

Sıra

İsim Soyisim

Bölümü/ABD

1

İlknur ALICI

Okul Öncesi Öğretmenliği

2

Eyüp ŞAHİN

RPD

3

Nur Nisa ÖZTÜRK

Sosyal Bilgiler Öğretmenliği

4

Fatih ÇOLAKEROL

Okul Öncesi Öğretmenliği (İÖ)

5

Kenan GÖRER

Okul Öncesi Öğretmenliği (İÖ)

6

Selmanur ARSLAN

Okul Öncesi Öğretmenliği (İÖ)

7

Bilsem ŞİDİM

Okul Öncesi Öğretmenliği (İÖ)

8

Necip ÇALIŞKAN

Sosyal Bilgiler Öğretmenliği

9

Haticenur GÖKDEMİR

Sınıf Öğretmenliği

10

Şeyma ÖZCAN

Sosyal Bilgiler Öğretmenliği

11

Mücahit AYTEMİR

RPD

12

Muhammed TUNÇTAN

Okul Öncesi Öğretmenliği (İÖ)

13

Fatma SARI

İlköğretim Matematik Öğretmenliği

14

Elif ERCAN

Okul Öncesi Öğretmenliği

15

Serhat KEZİCİ

Okul Öncesi Öğretmenliği (İÖ)

16

Gamze KASAN

Okul Öncesi Öğretmenliği (İÖ)

17

Ece PEKER

Okul Öncesi Öğretmenliği (İÖ)

18

Bahar DAĞ

Okul Öncesi Öğretmenliği (İÖ)

19

Cemile BOZKURT

Okul Öncesi Öğretmenliği

20

Hale Nur BAĞRIYANIK

Okul Öncesi Öğretmenliği

21

Meryem KARAKOÇ

Okul Öncesi Öğretmenliği

22

Büşra DOĞAN

Sosyal Bilgiler Öğretmenliği

23

Esra ÖZER

Sosyal Bilgiler Öğretmenliği

24

Gülnisa ALTUN

Okul Öncesi Öğretmenliği

25

Merve CEYLAN

Okul Öncesi Öğretmenliği

26

Cemile YAVUZ

Türkçe Öğretmenliği

27

Hatice KÜÇÜK

Türkçe Öğretmenliği

28

Esra TEMEL

Sınıf Öğretmenliği

29

Sinem EROĞLU

Türkçe Öğretmenliği

30

Abdullah SELVİ

İngilizce Öğretmenliği

31

Murat ÇELİK

RPD

32

Mustafa BAŞKURT

Sosyal Bilgiler Öğretmenliği

33

Zahire BAKIR

Sosyal Bilgiler Öğretmenliği

34

Nefihat GÜVEN

Okul Öncesi Öğretmenliği

35

Zeynep DEMİREL

Okul Öncesi Öğretmenliği

36

Medine ŞAMI

İlköğretim Matematik Öğretmenliği

37

Neslihan CEYLAN

Okul Öncesi Öğretmenliği

38

Şerife ÖZBEY

Sosyal Bilgiler Öğretmenliği

39

Emine BASMAZ

Okul Öncesi Öğretmenliği

40

Aslıhan TOSUN

Türkçe Öğretmenliği

41

Eda Nur KARASU

Okul Öncesi Öğretmenliği

42

Muhammet Mustafa AĞAÇ

RPD

43

Melisa EVREN

Okul Öncesi Öğretmenliği (İÖ)

44

Kenan BİRİŞİK

İlköğretim Matematik Öğretmenliği

45

Alime SAYRIM

Okul Öncesi Öğretmenliği

46

Merve ŞAHİNOL

Okul Öncesi Öğretmenliği

47

Ahsenur ALTUNKÖPRÜ

Okul Öncesi Öğretmenliği

48

Sefa HİLESİZ

Sosyal Bilgiler Öğretmenliği

49

Ramazan İPKİN

Okul Öncesi Öğretmenliği (İÖ)

50

Zeynep GÜN

Okul Öncesi Öğretmenliği

YEDEK ADAYLARIN LİSTESİ

 

1

Eda DAĞCI

Okul Öncesi Öğretmenliği (İÖ)

2

Fatma GÜL

Okul Öncesi Öğretmenliği (İÖ)

3

Evin ATEŞ

Okul Öncesi Öğretmenliği

4

Rabia KAYA

Türkçe Öğretmenliği

5

Kübra BAY

Okul Öncesi Öğretmenliği

 

16.10.2019 15:59